+420 724 689 247

Kariéra

  • Uvažujete o práci ve financích?
  • Máte rádi práci s lidmi a solidní finanční ohodnocení?
  • Jste ambiciózní, ctižádostivý a přitom poctivý?
  • Nemáte rádi – známý xy ve stejné firmě také pracuje?
  • Jste součástí větší firmy a připadáte si "vykořisťován"?
  • Těší vás dobře odvedená práce?
  • Hledáte partu správných lidí?
  • Rádi byste pracovali pod nezávislou hlavičkou perspektivní společnosti?
  • Pracujete na sobě a vzděláváte se rádi?
  • Vadí vám, že pod hlavičkou stejné firmy pracující lidé, kteří na tuto práci evidentně nestačí?
  • Oceníte přímost a jasná pravidla?
  • Rádi se učíte novým věcem?
  • Máte už zkušenosti ve finančním poradenství?
  • Chcete poznávat nové lidi z různých oborů a jejich životní zkušenosti?

Kontaktujte nás

Na osobní schůzce probereme:

  • náplň práce
  • odměňování (měsíční fix, benefity a bonusy)
  • kariérový plán s možností stát se partnerem společnosti
  • vzdělávání
  • organizace společnosti

Filisofie výběru spolupracovníků je jednoduchá

"To, že děláme službu, neznamená, že jsme služebníci" a proto si vybíráme ambiciózní a seriózní lidi, kteří chtějí rozumět mladému a zároveň dynamickému oboru finančního poradenství. Přitom pracovat a poznávat nové klienty, jejich životní peripetie, finanční situaci a pomáhat jim orientovat se v obrovském množství informací a produktů na finančním trhu. Zároveň však ty, kteří chtějí být řádně ohodnoceni vícesložkovým odměňováním, s velmi pružnou pracovní dobou a pravidelným a bezplatným vzděláváním naší společností. Pro růst společnosti vítáme i kolegy, které kromě financí zajímá i vedení lidí, pomoc při jejich zapracování a vzdělávání a samozřejmě odměny s tím související.

"Zkuste jít svému štěstí napřed, nikdy nevíte, kdy se potká s realitou a budete příjemně překvapeni."

Společnost S Financial People s.r.o. (dále jen "Sf people") poskytuje na základě živnostenského oprávnění nezávislé poradenství v oblasti financí. Sf people je také zprostředkovatelem dalších finančních produktů na základě živnostenského oprávnění a tzv. správce osobních údajů, který je registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Finanční poradce Sf people je samostatný podnikatel (OSVČ) dle živnostenského oprávnění a je v obchodním vztahu na základě smlouvy o spolupráci se společností S Financial People s.r.o. a Broker Trust a.s. Finanční poradce Sf people je ohlášen u finančního arbitra ČR a působí jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel a vázaný zástupce, zapsaný v seznamu České národní banky.

Novinky

FP „Kritéria hypotečních úvěrů“

Článek najdete na str. 32.

PF 2014

Přejeme vám nejen úspěšný Nový rok 2014...

FP „Dlouhodobý klient, ryzí zlato“

Článek najdete na str. 38.-39.

Finanční poradce nás opět cituje

Další díl časopisu finančního poradce, kde citují naší kolegyni Kateřinu Röslerovou na str. 19.

Prestižní časopis „Finanční poradce“ nás cituje

  • Doporučení k nemovitostnímu fondu na str. 31
  • Rozhovor s partnerem společnost S Financial People na str. 38.-39.

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost 8.11.2012

Klienti mají 50% slevu (platíte pouhých 150,-)

Semináře finanční gramotnosti pro veřejnost

aktuální termíny: 12.7.2012, 9.8.2012

Výběrové řízení

Naše společnost plánuje rozšířit řady o nové odborníky, a proto vypisujeme výběrové řízení. Přijmeme 3 spolupracovníky na pozici: Finanční poradce s možností kariérového růstu...